SPOR WEB TASARIM

Marka Oluşturma ve Geliştirme

Markanızı sıfırdan zirveye uçuruyoruz. İşletmenizin en özgün bölümünü aydınlatıyor ve marka sürecinin her parçasını titizlikle oluşturuyoruz. İsimden logoya basılı işlerden web sitesine tam anlamıyla marka üretiyoruz.

Marka Oluşturma ve Geliştirme Süreci Nasıl İşler ?

 • 1

  Marka adı ve slogan

  Bir markanın akılda kalıcı olmasına isminin, sloganının ve logosunun katkısı çok önemlidir. Slogan sizin reklam dilinizdir fakat her markanın sloganı olmasına gerek yoktur. Marka ismi ve sloganı yaratılırken;

  + Marka isminin diğer dillerdeki karşılığı.

  + Anlaşılır olmasına.

  + Akılda kalıcılığına.

  + Özgün ve benzersiz olmasına dikkat edilmelidir.

 • 2

  Logo tasarım

  Logo kısaca, firma veya markayı en iyi şekilde anlatabilen grafiksel sembol, yazı veya şekillerden oluşan, tasarımdır. Logo tasarım firmanızın reklam yüzüdür. Özgün logo tasarım hizmeti ile sizleri analiz ediyor, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

 • 3

  Marka patent

  Markanızı koruma altına alıyoruz. Sıklıkla kullanılan "marka patent" , "marka patenti" , "isim patenti" , "isim tescili" , "isim hakkı" vb. ibarelerin asıl karşılığı Marka Tescili`dir. Bir markanın korunması ve tescil edilmesi için ancak ve ancak Marka Tescil kavramından söz edebiliriz.

 • 4

  Kurumsal kimlik tasarımı

  Kurumsal kimlik, firmanın duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik çalışmaları arasında logodan ofis dizaynına, çalışanların kıyafetlerinden araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan tabelaya, web sitesinden ambalaj dizaynına kadar herşeyi kapsar.

 • 5

  Web tasarım

  Kurumsal kimliğinizle bir bütün oluşturacak şekilde pratik yönetim paneli ,modern arayüz tasarımlı mobil dünyaya uyumlu sizi ve hizmetlerinizi anlatacak web siteleri tasarlıyoruz.

 • 6

  Sosyal medya yönetimi

  Yaşadığımız dijital çağda küçük veya büyük tüm işletmeler hedef kitleleriyle iletişim kurmak, markalarını tanıtmak ve 7/24 ulaşılabilir olmak için sosyal medya mecralarında doğru bir sosyal medya yönetimi ile aktif rol almak zorundalar. Sizin için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

 • 7

  SEO Arama Motoru Optimizasyonu

  SEO İngilizce olarak “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. Yapacağımız SEO çalışmasıyla daha fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.


Markanızı birlikte büyütelim.